Joy Stubbe en Ana Rekar hebben in Cesenatico (Italië) de achtste finale van het EK beachvolleybal onder de 20 jaar bereikt. Ook Jannes van der Ham en Jasper Bouter bereikten de laatste zestien.
In de poulefase won Stubbe/ Rekar twee van de drie wedstrijden. De laatste poulewedstrijd ging verloren, waardoor er een tussenronde gespeeld moest worden op weg naar de achtste finale. In deze tussenronde was het Nederlandse duo vanochtend in drie sets te sterk voor haar Franse tegenstander. Met 14-21, 22-20 en 15-9 staan Stubbe en Rekar in de achtste finale.
Van der Ham en Bouter verloren ook slechts een wedstrijd in de poulefase en speelden hierdoor vanochtend in de tussenronde. Met redelijk gemak won het Nederlandse team van Ihnat/ Lukac (21-19, 21-8).
Vanmiddag spelen beide teams hun achtste finale. Stubbe/ Rekar speelt om 12.40 voor een plek in de kwartfinale. Om 14.30 komt Bouter/ Van den Ham in actie.
Plaats een reactie
reacties: