facebook pixel Duitse titel voor Schoot en Dijkema - Volleybalkrant
beeld:
beeld:
beeld:

Duitse titel voor Schoot en Dijkema

Gepubliceerd op
do 30 apr. 2015
Door: door Henrieke Hahn

Myrthe Schoot en Laura Dijkema hebben woensdagavond in Duitsland de landstitel gepakt. Met Dresden SC won het Nederlandse duo in eigen huis het derde duel op rij. Met 15-13 in de vijfde set werd een spannende wedstrijd beloond met het kampioenschap.

De beslissing viel pas na bijna 2,5 uur. Dresden nam in eigen huis een 1-0 voorsprong (28-26). Stuttgart kwam goed terug en nam de leiding over (17-25, 23-25). Met de nodige moeite kwam de ploeg van Schoot en Dijkema weer op gelijke hoogte (25-23).
 
In de vijfde set leek de finaleserie op een vierde duel af te stevenen (6-9 en 8-11). Op de service van Pencova kwam Dresdner SC echter terug in de set. Shanice Marcelle scoorde vanaf 11-12 vervolgens viermaal op rij en bracht hiermee de landstitel voor het tweede jaar op rij naar Dresden.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen