facebook pixel Cuneo in finale Champions League - Volleybalkrant
beeld:
beeld:

Cuneo in finale Champions League

Gepubliceerd op
zo 17 mrt. 2013
Door:

Het Cuneo van Nimir Abdelaziz heeft vandaag de finale bereikt van de Champions League. In vijf sets won de Italiaanse ploeg van Kedzierzyn-Kozle. De finale is zondagmiddag om 14.30 Nederlandse tijd, en wordt gespeeld tegen Lokomotiv Novosibirsk. 

De wedstrijd tussen Cuneo en Kedzierzyn-Kozle was de tweede halve finale van de dag. In de eerste halve finale vond al een ware stunt plaats. De titelverdediger Zenit Kazan werd onttroond door Lokomotiv Novosiibirsk. Zenit Kazan won alle rondes in de Champions League gemakkelijk en ook de halve finale leek na de eerste set een prooi te zijn voor Kazan. Novosibirsk dacht daar anders over en liep met vlagen over Kazan heen. Geheel onverwacht staat de ploeg uit Novibirsk nu in de finale tegenover Cuneo.

Cuneo pakte in de tweede halve finale een 2-1 voorsprong in sets. De Polen dwongen echter een vijfde set af door de vierde set nipt te winnen (23-25). In de vijfde set was Cuneo de betere ploeg (15-10) en bereikt hiermee de finale. Nimir Abdelaziz kwam aan de kant van Cuneo helaas niet binnen de lijnen. De Belg Wout Wijsmans was goed voor 17 punten, maar de topscoorder zat bij het verliezende team: Rouzier met 21 punten.

De wedstrijd om de derde plek tussen Zenit Kazan en Kedzierzyn-Kozle start morgen om 11.30. De finale tussen Cuneo en Lokomotiv Novosibirsk begint om 14.30. Beide wedstrijden zijn live te volgen via laola.tv.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen