Coolen-Alterno heeft de vierde plek heroverd in de eredivisie. De Apeldoornse vrouwen hadden zondag geen kind aan Peelpush en passeren Flynth Flamingo's Activia weer op de ranglijst.
Vorige week werd Sneek nog verslagen en zondag was het de beurt aan Peelpush. In Meijel gaf Coolen-Alterno de thuisploeg weinig kans.
De Apeldoornse ploeg haalde simpelweg al een set binnen qua killblocks en service-aces (11 aces en 15 killblocks).
Binnen het uur was de wedstrijd gespeeld: 19-25, 15-25, 11-25. Juliet Lohuis werd topscoorder met 12 punten (waarvan 6 blokpunten).
Door de zege stijgt Alterno weer naar de vierde positie, maar de ploeg heeft evenveel punten als de nummer 5 FAST. Toch was de snelle overwinning wel een klein dansje waard, vonden de dames van Alterno.
Plaats een reactie
reacties: