In de CEV-cup zit Alice Blom met Schwerin op rozen in de challenge round van de CEV-cup, het tweede Europese toernooi. Kim Renkema, Femke Stoltenborg en Deborah van Daelen daarentegen hebben een wonder nodig in de return.
Schwerin, in de competitie kampend met een kleine vormcrisis, moest op bezoek bij het Roemeense Alba Blaj en tankte daar een portie zelfvertrouwen. Het won de eerste en derde set met klein verschil maar wist in de tweede set de thuisploeg de hal uit te vegen. Door de 3-0 uitzege, waarbij Blom niet actie kwam, kan Schwerin het over veertien dagen in eigen huis afmaken.
Stuttgart mag het na de eervolle uitschakeling in de Champions League een niveau lager proberen maar had de pech aan een van de sterkst mogelijke opponenten gekoppeld te zijn: Dinamo Krasnodar. Dat bleek in het eerste duel in Krasnodar. De ploeg van Renkema, Stoltenborg en Van Daelen, die allen speeltijd kregen, had geen schijn van kans tegen het Russische sterrenteam met onder meer hoogwerker Tatiana Kosheleva en routinier Liubov Shashkova: 25-15, 25-13, 25-15 en dus een 3-0 nederlaag.
Plaats een reactie
reacties: