Copyright © 2025 Volleybalkrant.
Artwork by the Media Artists. All rights reserved.
Eurosped-coach Jan Berendsen sprak duidelijke taal na de gewonnen Supercup-wedstrijd van afgelopen zondag. Hij opende in een interview met de NOS de aanval op Saskia van Hintum, die assistent-bondscoach is bij de Nederlandse vrouwen én hoofdcoach bij Ladies in Black Aachen.
,,Ik denk dat ze haar positie misbruikt'', vertelt Berendsen in het interview. ,,Als de assistent-bondscoach spelers naar haar eigen ploeg toehaalt, dan hebben we in Nederland een probleem.''
Berendsen moest dit seizoen opnieuw gaan opbouwen met Eurosped, nadat veel speelsters vertrokken. Zo zag Berendsen Stoeten en Oude Luttikhuis naar de ploeg van Van Hintum verkassen. Saskia van Hintum en assistent-trainer Erik Reitsma beschikken in totaal over vijf Nederlandse speelsters, waarvan er vier het afgelopen seizoen in de Nederlandse eredivisie actief waren.
Bekijk hieronder het gehele interview van Jan Berendsen met de NOS.
Je reactie is opgeslagen.
Plaats een reactie
reacties: