facebook pixel Bennie Tuinstra tekent contract in Turkije - Volleybalkrant
beeld: Volleyball World

Bennie Tuinstra tekent contract in Turkije

Gepubliceerd op
Vandaag 15:10
Door:

Bennie Tuinstra keert terug naar de Turkse competitie. De 24-jarige pass/loper heeft getekend bij Spor Toto. Ook deze club bevindt zich in Ankara, de Turkse stad waar Tuinstra al drie jaar van zijn leven doorbracht. Van 2021 t/m 2024 speelde Tuinstra namelijk voor Ziraat, waarmee hij drie maal de Turkse titel won.

De Turkse competitie sterkt flink aan. Topclubs Ziraat, Halkbank, Fenerbahce en Galatasaray hebben allemaal spelers van wereldniveau. Ook Spor Toto, een club die de laatste jaren altijd rond de vijfde tot achtste plaats zweeft, bouwt een sterk team. Zo werden de Cubaan Herrera (Perugia) en Serviër Ivovic (jarenlang actief in Rusland) al vastgelegd. Tuinstra komt over van de Pools kampioen Lublin. Lublin wist niet alleen in Polen het kampioenschap te winnen, maar ook de Challenge Cup werd gewonnen. Een uiterst succesvol jaar dus, al kwam Tuinstra aan het einde van het jaar weinig aan spelen toe.

Tuinstra is momenteel met Oranje bezig aan de VNL. Tuinstra is op jonge leeftijd momenteel al één van de belangrijkste spelers voor het Nederlands Team.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen