facebook pixel Belgen niet opgewassen tegen Rusland - Volleybalkrant
beeld:

Belgen niet opgewassen tegen Rusland

Gepubliceerd op
zo 03 sep. 2017
Door: door Sanne Westerterp

Belgie maakte gisteravond geen schijn van kans tegen het grote Rusland tijdens de halve finale van het Europees kampioenschap. De lange Russen wonnen de strijd met 25-14, 25-17, 25-17.

In de openingsset liepen de Red Dragons de hele tijd achter de Russen aan, maar de tweede periode werd beter begonnen. Met dank aan een scherpe blokkering en aanval van Simon van de Voorde kwamen de Belgen in het middendeel zelfs in de buurt van Rusland, maar met een stevige servicedruk was het verschil einde set alsnog groot.

Ook in de derde set kwamen de Russen, wegens goed werk van uitblinker Dmitrii Volko met shirt nummer zeven, meteen op een riante voorsprong. Bij de Belgen speelde Tomas Rousseaux een hele stabiele wedstrijd en dat was knap in deze omstandigheden. Hij kon echter niet voorkomen dat ook set drie met acht punten verschil naar de oppermachtige Russen ging.

Strijden voor brons
Vanmiddag om 17.30 uur starten de Belgen aan de strijd om het brons. Er wordt gespeeld tegen Servie, dat de andere halve finale met 3-2 van Duitsland verloor. Dit duel is te volgen op de Belgische zender Canvas. Duitsland staat om 20.30 uur in de finale tegenover Rusland.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen