facebook pixel Apeldoorn beoogd speelstad WGP - Volleybalkrant
beeld:

Apeldoorn beoogd speelstad WGP

Gepubliceerd op
za 03 dec. 2016
Door: door Gepko Hahn

De World Grand Prix doet volgend jaar voor de tweede keer Nederlandse bodem aan. Apeldoorn is de beoogde speelstad voor de Oranje vrouwen voor het weekend van 7, 8 en 9 juli 2017.

In 2014 was de World Grand Prix voor het eerst in Nederland; destijds acteerde Nederland in groep 2 voor het eigen publiek in Doetinchem. Vervolgens volgden twee succesvolle Grand Prix-jaren - met promotie naar groep 1 en een bronzen plak op het hoogste niveau - maar speelden de Oranje vrouwen niet in Nederland.

De Nevobo heeft Nederland weer op de speelkalender weten te zetten. Oranje opent de World Grand Prix namelijk in eigen huis. De Dominicaanse Republiek, Japan en Thailand zijn dan in Nederland de tegenstanders op 7,8 en 9 juli.

Apeldoorn is de beoogde speelstad voor de World Grand Prix. Er vindt inmiddels overleg plaats om het te organiseren, maar dit is nog niet rond. Het Omnisport was vorig jaar ook de thuisbasis van de Oranje vrouwen tijdens de poulefase van het EK.


 

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen