Twee Nederlandse duo's speelden vandaag (woensdag) kwalificatie voor het hoofdtoernooi van de vrouwen in Shanghai. Beide teams lukte het echter niet om de benodigde overwinning te behalen en zijn hierdoor niet geplaatst voor het hoofdtoernooi. Meppelink/ Van Iersel start morgen als enige Nederlandse duo bij de vrouwen in Shanghai in het hoofdtoernooi.
Laura Bloem en Marloes Wesselink moesten twee wedstrijden winnen om het hoofdtoernooi te bereiken. De eerste wedstrijd duurde lang en was spannend, maar de Tsjechen Bonnerova/ Hermannova wonnen de partij met 15-7 in de derde set. Dit betekende dat Bloem en Wesselink direct uitgeschakeld waren voor het hoofdtoernooi.
Braakman/ Van der Vlist hoefde slechts éen wedstrijd te vinden, door een betere ranking. Tegen Revuelta/ Candelas werd ook in de derde set verloren (15-9).
Madelein Meppelink en Marleen van Iersel (8) zijn ingedeeld in poule H als poulehoofd. Ze starten het toernooi vannacht om 2.50 tegen Klug/ Gallay (25) op veld 2. Later op de dag volgt de wedstrijd tegen Mashkova/ Tsimbalova (24). De tijd en het veld van deze partij moet nog worden bekend gemaakt. Vrijdag vindt de derde en laatste poulewedstrijd plaats. Deze is tegen Xue/ Xia (9).
Plaats een reactie
reacties: