Copyright © 2025 Volleybalkrant.
Artwork by the Media Artists. All rights reserved.
Voorafgaand aan de start van de reguliere competitie is in Italië een All-starts wedstrijd gehouden. Het Blue Star Team trad op tegen de White Stars, al kon die laatste deels als Oranje worden gezien.
In deze wedstrijd, waarin Italiaanse speelsters en buitenlandse speelsters van verschillende clubs door elkaar werden gemixt, ging het vooral om een mooi affiche, al werd er fel gestreden om de winst. Laura Dijkema, zelf op de speellijst maar niet actief: “Er was een zangoptreden van de winnaar van een bekend televisieprogramma en er waren veel prijzen te winnen vanuit sponsoren.” Zelf wilde ze liever niet in actie komen als het niet nodig was. “Mijn enkel is net weer heel en met zo’n wedstrijd heb ik liever niet dat ik geblesseerd raakt. Celeste en Yvon hebben beide de eerste set gespeeld.”
Het volleybalspel ging om twee gewonnen sets. Dijkema legt uit: “Elke coach kon per set een ‘baggertennis-break’ aanvragen. Daarin wordt dan 3 tegen 3 gespeeld voor het verdienen van één punt. Helaas wist het Blue Star-team de wedstrijd met 2-1 te winnen.” Dijkema zat dus met onder andere Yvon Beliën en Celeste Plak in het White Star-team. In het Blue Star-team zaten onder andere Valentina Diouf (ITA), Katarzyna Skowronska (POL) en middenaanvalster Freya Aelbrecht (BEL). Skowronska werd uitgeroepen tot MVP.
Een foto die is geplaatst door Lega Volley Femminile (@legavolleyfemminile) op8 Okt 2016 om 3:51 PDT
Je reactie is opgeslagen.
Plaats een reactie
reacties: