facebook pixel [video] Plak in de aanval! - Volleybalkrant
beeld:
beeld:

[video] Plak in de aanval!

Gepubliceerd op
do 02 mrt. 2017
Door: Manou ten Asbroek

De Italiaanse stad Florence is er klaar voor. Zaterdag 4 maart zijn de halve finales van de Coppa Italia. De winnaars spelen zondag 5 maart om de felbegeerde, Italiaanse prijs. Yvon Beliën, Robin de Kruijf, Celeste Plak, Laura Dijkema, Judith Pietersen en Floortje Meijners maken allen kans op de Coppa Italia. 

Vorig jaar wist Foppapedretti Bergamo als relatieve outsider de Coppa binnen te slepen. In de finale werd Piacenza, waar toen Beliën en Meijners speelden, met 3-0 verslagen. Celste Plak werd, als buitenaanvalster van Bergamo, uitgeroepen tot Most Valuable Player.

Beliën en Meijners maken in een onderling duel uit wie er wederom in de finale zal staan. De halve finale tussen Modena en Scandicci is om 20:30u. Om 18:00u spelen Novara en Conegliano om de eerste finaleplaats. De ploeg van Celeste Plak zal eerst langs koploper Conegliano moeten om wederom in de finale te komen. De ploeg van Robin de Kruijf was enkele weken terug in de competitie met 3-0 te sterk maar heeft nu een vermoeiende reis vanwege Champions League-verplichtingen in Azerbeidjan in de benen. 

Dijkema en Plak zijn er klaar voor
Met deze aanval, op een prachtige set-up van Laura Dijkema, laat Celeste Plak in ieder geval zien dat Novara alles op alles zal zetten om Conegliano te verslaan. 
 

Programma: 

Imoco Volley Conegliano (De Kruijf) - Igor Gorgonzola Novara (Plak, Dijkema, Pietersen)  4-3-17   18:00u, Florence
Savino del Bene Scandicci (Meijners) - Liu Jo Nordmeccanica Modena (Beliën) 4-3-17   20:30u, Florence
Finale:   
Winnaar Conegliano-Novara - Winnaar Scandicci-Modena 5-3-17   18:00u, Florence

 

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen